Image 1
Image 1
Image 1
Image 1
Image 1

Detaylı Bilgi Almak için

Hemen Formu Doldur
1 of 9
Bursluluk Başvurusu
LGS Sınavı
YKS Sınavı
Ara Gruplar
Chose-img
Chose-img
 

IQPlus Burs Programı

Alanında başarılı mı olduğunu düşünüyorsun. IQ Plus Burs programlarından yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geç.

Butik Eğitimde

IQPlus Sizin Yanınızda

Eğitim Koçluğu

Profesyonel eğitim koçları, öğrencilere sınav hazırlıklarında rehberlik ederek hedeflerine ulaşmalarını destekler.

Detaylı Bilgi

Özel Ders

IQPlus Butik Eğitim, öğrencilere özel eğitim programları sunarak onların ihtiyaçlarına odaklanır ve her öğrencinin potansiyelini en üst düzeye çıkarmayı hedefler.

Detaylı Bilgi

Deneme Sınavları

IQPlus Butik Eğitim'in düzenlediği deneme sınavları, öğrencilere gerçek sınav deneyimi sunar ve sınav stratejilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Detaylı Bilgi

IQPlus AI

Yenilikçi yapay zeka teknolojisi, öğrencilere etkili bir şekilde uzaktan eğitim sağlar, böylece her öğrenci istediği zaman ve her yerde öğrenmeye devam edebilir.

Detaylı Bilgi
 

Özel Bire Bir Ders

IQPlus Butik Eğitim Merkezi öğrencilere daha kişisel ve odaklanmış bir öğrenme deneyimi sunar. Uzman öğretmenlerimiz, öğrencilerin akademik başarılarını maksimize etmek için onlara rehberlik eder ve destek sağlar.

  • Alanında Uzman Öğretmenler

    Deneyimli ve uzman öğretmenlerimiz, öğrencilerin ihtiyaçlarına özel olarak ders programı oluşturur ve öğrencilere maksimum destek sağlar.

  • Kişiye Özel Öğrenme Planları

    Her öğrenci için özelleştirilmiş öğrenme planları hazırlanır. Güçlü ve zayıf yönler belirlenir ve potansiyel maksimum seviyede değerlendirilir.

  • Esnek Programlar

    Birebir özel dersler, öğrencilerin programlarına uygun olarak düzenlenir. Öğrenciler, ders saatlerini ve günlerini kendi tercihlerine göre belirleyebilirler.

Detaylı Bilgi Al
Hızlı İlerleme

Birebir özel dersler, öğrencilerin daha hızlı ilerlemesini sağlar. Öğretmenler, öğrencinin öğrenme hızına ayak uydurarak konuları derinlemesine işler ve eksiklikleri hızla giderir.

Motivasyon ve Özgüven Artışı

Birebir özel dersler, öğrencinin motivasyonunu ve özgüvenini artırır. Öğrenciler, birebir çalıştıkları öğretmenleriyle daha rahat iletişim kurar, sorularını rahatça sorar ve başarıya olan inançları güçlenir.

Programlarımız

Soru Çözüm Talebi

Çözemediğin soruyu çek, gönder. Yanıtı Whatsapp'ına gelsin

Kursiyer Yorumları

Sizden Gelenler

testi-author

Yalçın Kına

Çok beğendim.

testi-author

Mustafa Dönmez

İşinde uzman ve güler yüzlü kadrosuyla başarılı bir kurum.

testi-author

Erdya

Değer, Kalite, Profesyonellik, İletişim.

Oldukça ilgili ve alakalı bir eğitim kurumu.

testi-author

Murat Mumcu

Çok güzel bir eğitim yeri, öğretmenlerin hepsi tek tek her biri iyi bir eğitimci. Çok güzel eğitim verip, ders anlatıyorlar. Güzel bir okul, herkese tavsiye ederim. Deneyin denemeden vazgeçmeyin.

testi-author

Mehmet Oruç

Seçkin öğretmen kadrosu ile çok profesyonel bir kurum. Fizik ve matematik derslerinden birebir aldık. Çok memnun kaldık.

testi-author

Ajlan Yılmaz

Çok bir eğitim merkezi hem konum hem eğitim kadrosu çok iyi. İşini ciddiye alan profesyonel bir ekip. Fiyatlar da uygun.

testi-author

Ekin Yıldırım

Tecrübeli öğretmen kadrosu ve bana edindirdiği sayısız güzel dostlukla, yuva kavramını fazlasıyla karşılayan bir yer.

testi-author

Mustafa Atılgan

Konumu ve tarihi yapısı güçlü dinamik öğretmen kadrosu ve Atatürkçü eğitim sistemiyle öğrencileri geleceğe sağlam adımlarla hazırlayan İzmir'de en iyi kurs merkezi teşekkürler iyi ki varsınız...

testi-author

Özlem Çağlı

Birebir dersleri çok çok iyi, özel ders gibi geçiyor. Bu yönüyle eğitimde hiçbir kurumda olmayan imkanları sunuyor. Kişiye özel çalışma programları ve takip sistemleri var. İlgili yönetimi ve öğretmenleriyleseçkin bir eğitim kurumu 

testi-author

Bora Demircan

Tarihi dokusuyla eğitimi kucaklayan, bahçesiyle öğrencilerine, öğretmenlerine ve çalışanlarına huzurlu bir ortam sağlayan, çağdaş eğitimin gerekliliklerini yerine getiren vizyon sahibi bir kurum.

testi-author

Ganime Öktem

Kızımı 11 ve 12.sınıf üniversiteye hazırlık için bu dershaneye gönderdim.Birebir ilginin en üst seviyede olduğu,özellikle bahçesi mükemmell olan çok tatlı bir dershane.Bornova Anadolu Lisesi’nden sırf hocaları için buraya kaydolduk.Hiç de pişman değiliz.Yazar öğretmen kadrosuyla yks için birebir.Kesinlikle öneriyoruz??????????

 

testi-author

Serhan Keskin

Hem merkezi bir yerde, hem bol yeşilliği olup insanın ders çalışma isteğini arttıran bir eğitim kurumu. Genç ,pozitif, tecrübeli öğretmenlerine güler yüzlü çalışanları da eklenince bu alandaki diğer eğitim kurumlarına pek şanş tanımıyor.

testi-author

Yiğit Aktaş

Atatürkçü, yenilikçi, modern eğitim anlayışını tarihi binasıyla harmanlayan, öğretmen ile öğrenci ilişkisinin abi/abla ile kardeş ilişkisi çerçevesinde eğitim yolculuğuna sağlam adımlarla devam eden, Ege'nin incisi İzmir'in merkezinde gelecek planları yapan gençleri hedeflerine doğru götüren sıcak bir kurum.

testi-author

Reha Yapali

Seçkin bir öğretmen kadrosuna ve profesyonel bir eğitim anlayışına sahip olan, tüm öğrencilerle teker teker her konuda ilgilenen ve 2019 yılında yapılan araştırma sonucunda dünyanın en iyi üniversitesi olan Oxford Üniversitesine kabul almış bir öğrencisi olan Türkiye’deki nadir kurumlardandır...

testi-author

Ebru Melek

Tarihi dokusunu ve dekorasyonunu korudukları binada, en fazla 8 kişilik sınıflarda eğitim veren başarılı bir merkez.. Bugün en çok aranan test kitapları yazarlarından eğitim alma fırsatını yakalayabildiğimiz eğitim merkezini, Atatürk Köşesi için ayrıca tebrik ederim.

testi-author

Ceylin Sert

Mezun senemde cok memnun kaldıgım bir dershane oldu.

testi-author

Sude Sağdıç

Çok iyi bir dershane çok alakalı en iyi hocamız tabi ki rehberlik hocamız Hatice hocamız

testi-author

Erkin Aygör

Kaliteli ve donanımlı öğretmenleriyle üniversiteye hazırlık dönemimde çok faydasını gördüm.

testi-author

Selin Erle

12. Sınıf için buraya gelmiştim ve verdiğim en iyi karar olabilirdi. Öğretmenler gerçekten çok iyi sizi en zor senaryolara hazırlıyorlar ve butik olması sayesinde de size özel olarak da ilgi gösteriliyor. Binası zaten çok güzel görsellerdeki gibi, bahçede ya da çalışma odasında çalışabiliyorsunuz. Sizi çok iyi bir rehberlik kadrosu da bekliyor, Hatice Hocam tüm sene gerek mental gerek akademik olarak hep yanımızda oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

testi-author

Mehmet Turan

Güçlü öğretmen kadrosu ve sistemiyle sizi sınavlara hazırlayan bir kurum. konumu ve yapısı ayrıca mükemmel...

testi-author

Sema Özkan

Gerek kurum sınavlarına hazırlanırken, gerek okul derslerinde istenilen başarıyı ararken kalabalıklar arasında kaybolmak istemiyorsanız tam size göre bir yer...

testi-author

Mehmet Karanfil

Tarihi binası, kaliteli eğitim anlayışıyla ve uzman öğretmen kadrosu ile üniversiteye kadar eğitim alabileceğiniz yuva sıcaklığında bir kurum.

testi-author

Öznur Çelenk

Kalabalık olmayan sınıfları, bireysel öğrenci takibi, uzman öğretmenleri, ve samimi ortamı ile hem öğrenciler hem de veliler tarafından öncelikli tercih edilen kaliteli eğitim kurumu.

Uzman Görüşü

IQPlus Rehberlik

blog-img

Sınav Kaygısı: Başa Çıkmanın Yolları

Sınav kaygısının temel nedenlerinden biri, başarısız olma korkusu olabilir. Öğrenciler, ailelerinden, öğretmenlerinden veya kendilerinden kaynaklanan yüksek beklentilerle başa çıkmaya çalışırken kaygı hissedebilirler.

Devamını Gör
blog-img

LGS NEDEN ÖNEMLİ ?

İyi bir lise, iyi bir üniversite cümlesini duymayan yoktur sanırım. Gerçekten de öyle... Şu an Lgs'ye hazırlanan bir öğrenci eğitim hayatında ne tür sıkıntıyla karşılaşacağının farkında değil... 8. sınıf bir öğrencinin LGS sürecinin sonunda nitelikli bir okula yerleşemezse ne tür sıkıntı yaşar ? Nitelikli bir okula yerleşirse hayatında ne tür kolaylık yaşar ? Gelin birlikte bakalım...

Devamını Gör
blog-img

Verimli Ders Çalışma Teknikleri

Verimli ders çalışmanın temel bir unsuru, iyi bir çalışma planı yapmaktır. Çalışma planı, öğrencilerin hangi konuları ne zaman çalışacaklarını belirlemelerine yardımcı olur.

Devamını Gör
blog-img

Sınav Döneminde Ekran Bağımlılığıyla Mücadele

Sınav döneminde ekran bağımlılığıyla mücadele etmek için, öğrencilerin kendilerine sınırlar koymaları önemlidir. Belirli bir çalışma süresi boyunca ekranları kapatmak...

Devamını Gör

IQPlus Galeri